MOTOCYKLE

Motocykle i jednoślady - Jedyne takie forum Bez Cenzury !!!<

Ogłoszenie

reklama forum

#1 2010-07-09 16:27:15

 hagi

Moderator

1202438
Call me!
Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 879
Punktów :   

Korek dla Sebastiana

Akcja dotyczy 21- letniego Sebastiana Pawłowskiego, absolwenta szkoły w Gąbinie, który  w wieku 13 –tu lat zachorował na stwardnienie rozsiane.

Rodzina chorego  podpisała umowę ze firmą-sponsorem (nazwa na życzenie sponsora ma pozostać anonimowa) , która zobowiązała się, że jeśli do końca roku zostanie zebrana tona nakrętek z plastikowych butelek typu PET – dowolnych butelek – to zakupi nowy wózek i zamontuje windę, tak aby chłopak mógł opuszczać mieszkanie. Teraz jest unieruchomiony, ponieważ mieszka na pierwszym piętrze w bloku, a budynek nie jest przystosowany dla niepełnosprawnych.
Serdecznie prośba o pomoc w zbiórce korków z butelek typu PET

Jak uda zebrać się większą ilość korków to można przekazywać ja na 2 sposoby
1.Telefon do mnie – podjadę lub przekażę informację do osoby która się po nie zgłosi pod wskazany adres
2.Dostarczanie ich w dowolnej ilości do siedziby Powiatowej Biblioteki Publicznej mieszczącej się przy ulicy Narutowicza 13 w Poddębicach.

Wiecie co znaczy móc wyrwać sie z chałupy żeby poczuć chwile swobody na motongu.
Jeżeli jesteście w stanie nakrętkę zamiast do kubła na śmieci wrzucić do torebki którą ktoś później odbierze to może pozwoli to Sebastianowi zaznać swobody choć w maleńkim zakresie.

Offline

 

#2 2010-07-10 18:01:53

 gulekGSXR

redaktor naczelny

4152099
Skąd: Łódź-Widzew
Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 1510
WWW

Re: Korek dla Sebastiana

hagi podjedziesz do mnie a korki dostaniesz cała torebkę

pozdro.


Suzuki GSXR 600 K2 --->  Honda CBR 600 RR 05r.

Offline

 
reklama forum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Katalog SEO Przeprowadzki Warszawa restauracje Ciechocinek Komornik Praga