MOTOCYKLE

Motocykle i jednoślady - Jedyne takie forum Bez Cenzury !!!<

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

reklama forum

#11 2011-07-12 08:54:29

mariusz

Latawiec

4280204
Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 30
Punktów :   
Strona: www.exb.com.pl

Re: Forum Łódzkich Motocyklistów - wystartowało!

suchy-wolk napisał:

Dlaczego warto się przyłączyć?
- Profesjonalnie wykonane forum.
- Nowi znajomi z województwa Łódzkiego.
- Wiele informacji na temat wspólnej pasji.
- Darmowe uczestnictwo.
- Wspólne zloty i podróże.
- I wiele innych powodów, o których można pisać w nieskończoność...

Jaki ma sens zakładać konto na kolejnym forum, które w zasadzie nic nowego nie wnosi?
To wszystko jest już na tym forum lub na ogólnym FM, którego schemat kopiujecie.


Street Triple R

Offline

 

#12 2011-07-12 13:33:34

suchy-wolk

omcd

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: Forum Łódzkich Motocyklistów - wystartowało!

Jeżeli znalazłeś wspólne cechy, to nie mów, że my kopiujemy. Patrząc jaki burdel jest na FM, można by rzec, że to oni niedługo zaczną brać z nas przykład ^^ FM było pierwsze i tylko dlatego jest bardzo znane, sam tam jestem uczestnikiem, ale zarządzają tym prawdopodobnie osoby, które nie znają się na sprawach technicznych.

Co do tego forum "Na Gumie", to nie mam nic przeciwko, aby było w sieci jak najdłużej, ani nie mam na celu zepchnięcia was z Łódzkiej sceny. Natomiast moje zaproszenie głównie miało na celu, wypowiedzenie się administracji, bo jak wspomniałem jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. My podchodzimy do tego bardziej profesjonalnie, tutaj natomiast jest mały chaos, ale każdy lubi co innego więc Bóg zapłać, proszę o nie obrażanie.

Offline

 

#13 2011-07-12 18:46:01

viktor

Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 1461
Punktów :   

Re: Forum Łódzkich Motocyklistów - wystartowało!

suchy-wolk napisał:

Jeżeli znalazłeś wspólne cechy, to nie mów, że my kopiujemy. Patrząc jaki burdel jest na FM, można by rzec, że to oni niedługo zaczną brać z nas przykład ^^ FM było pierwsze i tylko dlatego jest bardzo znane, sam tam jestem uczestnikiem, ale zarządzają tym prawdopodobnie osoby, które nie znają się na sprawach technicznych.

Co do tego forum "Na Gumie", to nie mam nic przeciwko, aby było w sieci jak najdłużej, ani nie mam na celu zepchnięcia was z Łódzkiej sceny. Natomiast moje zaproszenie głównie miało na celu, wypowiedzenie się administracji, bo jak wspomniałem jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. My podchodzimy do tego bardziej profesjonalnie, tutaj natomiast jest mały chaos, ale każdy lubi co innego więc Bóg zapłać, proszę o nie obrażanie.

mam pyt
jaki jest powód tego że "startujecie" z tym waszym nowym forum ?

Offline

 

#14 2011-07-12 18:56:49

suchy-wolk

omcd

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: Forum Łódzkich Motocyklistów - wystartowało!

Startujemy, ponieważ brakuje w województwie Łódzkim porządnego forum, czyli takiego, które znają wszyscy motocykliści z woj.Łódzkiego. Forum jest prowadzone "hobbystycznie". Przyznam, że nie znałem forum NA GUMIE, dopiero na FŁM ktoś proponował, abym tutaj wystawił swoją reklamę. Będziemy się starać dopasować forum dla każdego, tak aby wszyscy byli zadowoleni.

Edit: Zapomniałem dodać, że odwiedziliśmy wiele Łódzkich sklepów motocyklowych i większość odpowiedziała nam, że takie forum jest potrzebne.

Ostatnio edytowany przez suchy-wolk (2011-07-12 18:57:33)

Offline

 

#15 2011-07-12 21:13:52

 jaquzie

Latawiec

2180417
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 718
Punktów :   
WWW

Re: Forum Łódzkich Motocyklistów - wystartowało!

suchy-wolk napisał:

My podchodzimy do tego bardziej profesjonalnie, tutaj natomiast jest mały chaos...

Przyznam szczerze, że nie zrozumiałem.
Bardziej profesjonalnie niż kto? I o co chodzi z tym chaosem?


W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
http://img828.imageshack.us/img828/4528/clipboard01ak.jpg

Offline

 

#16 2011-07-12 21:23:55

 Grzykrzy

Latawiec

Skąd: uć
Zarejestrowany: 2009-07-11
Posty: 52
Punktów :   

Re: Forum Łódzkich Motocyklistów - wystartowało!

Pokój........Miedzy.......Motocyklistami...
-Szukajcie a znajdziecie....szkoda ze szukasz do swego forum Tu na łódzkim forum......Propaguj łódzki Motocyklizm na innych forach aby skonsolidowac to województwo
-były tu juz akcje typu chodzcie do mnie...damy wam koszulki znaczki......i kagance-wiec sie nie dziw...ze reakcje sa zgoła ostre na Twa propozycje
- Bylo FMW w Łodzi ..i padło...bo niektórzy wola latac w grupie gdzie Prezes wraz ze swa Małżonka....wioda prym-i wioda w okreslonym kierunku...
-Zamiast tworzyc kilka for trza by stworzyc (wzmocnic) Łódzką Brac Motocyklowa.....bo jestesmy tak jak łódzki przemysl.......
-nie potrzeba wielu miejsc.......wystarczy pogodzic interesy(poglady) w jednym miejscu.......bo jedna zapałka-słabsza niz pojedyncze polaczone do kupy...nawet byle jak.....
-I starczy tego opluwania innych,,,for....ludziskow.........bo aby zbudowac nie trzeba niszczyc......

Azali powiadam Wam Bracia i Siostry...........Pokój.........Chęci.....Spokój........i ład wokół........

Offline

 

#17 2011-07-12 22:20:06

suchy-wolk

omcd

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: Forum Łódzkich Motocyklistów - wystartowało!

jaquzie napisał:

suchy-wolk napisał:

My podchodzimy do tego bardziej profesjonalnie, tutaj natomiast jest mały chaos...

Przyznam szczerze, że nie zrozumiałem.
Bardziej profesjonalnie niż kto? I o co chodzi z tym chaosem?

Nie kto, a co. Chodziło mi o samą wizytówkę forum od strony technicznej, ale nie będę do tego powracał, bo napisałem, że każdy lubi co innego, więc nie będę palcem wytykał co mnie się podoba, a co też nie.

Grzykrzy napisał:

Azali powiadam Wam Bracia i Siostry...........Pokój.........Chęci.....Spokój........i ład wokół........

Amen.

------
I aby było jasne, to nikogo nie namawiam, aby z tego forum przeszedł na FŁM, ani na odwrót. Wystarczy, że obie strony będą żyć w zgodzie, a kto będzie miał chęć zajrzeć do tzw."sąsiada" to dobrowolnie sobie wejdzie.

Offline

 

#18 2011-07-12 22:33:28

 gulekGSXR

redaktor naczelny

4152099
Skąd: Łódź-Widzew
Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 1510
WWW

Re: Forum Łódzkich Motocyklistów - wystartowało!

a nie zauważyłeś że nasze forum siedzi na darmowym hostingu !!!!! ???? więc co się z tym wiąże są jakieś ograniczenia ,ale jakoś mało kto na to narzeka


Suzuki GSXR 600 K2 --->  Honda CBR 600 RR 05r.

Offline

 

#19 2011-07-12 22:49:06

suchy-wolk

omcd

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: Forum Łódzkich Motocyklistów - wystartowało!

Widzę, że te rozmowy chyba nie mają sensu Wy inaczej postrzegacie forum dla Łódzkich Motocyklistów - takie odnoszę wrażenie. Powinniśmy skończyć tę dyskusję, skoro zaczynają się takie pytania dot. darmowego hostingu. Przecież ta rozmowa właśnie dotyczy "darmowych" rozwiązań, u nas są one w bardziej profesjonalny sposób rozwiązane, dlatego też co innego każde forum prezentuje.

Offline

 

#20 2011-07-12 23:50:08

sopranovw

Moderator

6216421
Skąd: LDZ
Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 1738
Punktów :   10 

Re: Forum Łódzkich Motocyklistów - wystartowało!

suchy-wolk napisał:

Widzę, że te rozmowy chyba nie mają sensu Wy inaczej postrzegacie forum dla Łódzkich Motocyklistów - takie odnoszę wrażenie. Powinniśmy skończyć tę dyskusję, skoro zaczynają się takie pytania dot. darmowego hostingu. Przecież ta rozmowa właśnie dotyczy "darmowych" rozwiązań, u nas są one w bardziej profesjonalny sposób rozwiązane, dlatego też co innego każde forum prezentuje.

Jasne !! na początku zawsze jest ład i spokój a potem  i tak zrobi się bałagan
Oby nowe Łódzkie Forum po roku czy dwóch działało idealnie i zgodnie z założeniami .......
puki co to MOTO BOGIEM Forum Nałogiem i szanujmy wszystkich moturzystów

Ostatnio edytowany przez sopranovw (2011-07-12 23:50:35)


Naprawa i regulacja GAŹNIKÓW samochodowych,   .....   

Offline

 
reklama forum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Katalog SEO Przeprowadzki Warszawa restauracje Ciechocinek Komornik Praga