MOTOCYKLE

Motocykle i jednoślady - Jedyne takie forum Bez Cenzury !!!<

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

reklama forum

#11 2009-04-15 10:36:25

 Raju

Moderator

4962210
Skąd: Łódź- Bałuty
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 1597
Punktów :   
WWW

Re: Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

a mówią, że motocykliści nie mają wyobraźni i jeżdżą jak szaleńcy...

Offline

 

#12 2009-04-15 13:16:29

borus

Latawiec

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-03-28
Posty: 238
Punktów :   

Re: Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

troszkę jednak trza być szalonym żeby pomykać między tym bezhołowiem na czterch kołach, ale wolę określenie "pozytywnie zakręcony", mnie w sobotę na Dołach podobnie przez 3 pasy zajechała babcia w punto, do kontaktu nie doszło ale na czerwonym przy Telefonicznej musiałem wysłuchać jaki to ze mnie d... i co? oczyściła wątrobę! a ja zagryzłem bo miała siwe włosy i nie dotrze. co poradzić???

Offline

 

#13 2009-04-15 19:54:41

Mnich

Latawiec

Skąd: Łódź-Widzew
Zarejestrowany: 2009-04-01
Posty: 137
Punktów :   

Re: Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

to masakra jakś jest ale że ty miras odpusciłęś ku...... ja bym go dopadł i może kolanko może łokitek napewno coś bym mu zniekrztałcił jak by mi tylko dotknoł Afryczkę aaaaaaaaaaaaa ciemnoś by napewno nastał
a co do siwych piur nie ma reguły popaprancy są w każdym wieku

Offline

 

#14 2009-04-15 20:01:27

Wojt@s

Latawiec

5396190
Skąd: Łódź - Chojny
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 508
Punktów :   
WWW

Re: Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

Ja kiedyś tak nauczyłem pana w taryfie jak zajebałem zbrojoną rękawicą w dach to się zdziwił, ale tak trzeba.

Wczoraj mieliśmy nawet z Modjem sytuacje że chciał nas zepchnąć facet na inne auto bo jak to jawa jedzie lewym pasem a on nas z lewej.


Gsx-r 1.3
0 792 735 362
http://img77.imageshack.us/img77/2126/kotekdq9.jpg

Offline

 

#15 2009-04-15 20:26:09

modjo

Latawiec

2141480
Skąd: Łódź-Chojny
Zarejestrowany: 2009-03-17
Posty: 42
Punktów :   

Re: Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

Zgadza sie,gosciu w Golfie IV wcisnal sie miedzy nas a kraweznik na lewym pasie na Paderewskiego,troche ucieklem do osi jezdni ale jak by tracil nas lusterkirm to bylaby masakra,zostalibysmy rozjechani przez tych z tylu przy wywrotce


Mechanika Pojazdowa 507-098-858 Zapraszam

Offline

 

#16 2009-04-15 20:26:58

Mnich

Latawiec

Skąd: Łódź-Widzew
Zarejestrowany: 2009-04-01
Posty: 137
Punktów :   

Re: Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

no takiego Pana to nalezy odrazu prostować
ja w tym sezonie tylko raz zsiadłem z mota a pan z piskiem pryskał na czerwony
dobże zrobił bo wyciągnoł bym go przez lufcik z tego katamarana

Offline

 

#17 2009-04-15 21:35:21

marzka

Latawiec

2447543
Skąd: Łódź-Bałuty
Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 237
Punktów :   

Re: Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

Dzisiaj dla wyrównania poziomu ciśnienia złożyłam w korku lusterko furacza jakiegoś jegomościa
Oczywiście zatrzymałam się; pan ów z gniewną miną wysiadł, ale jak usłyszał mój skruszony "bardzo pana przepraszam" to wydawał się być na tyle zaskoczony, iż powiedział cyt:"nie przepraszać tylko tak nie jeździć"-to się narobiło

Swoją drogą strasznie głupio mi było, nie zrobiłam tego umyślnie....mam od 2 dni zamontowaną szerszą kierownicę Fly`a i jeszcze nie wyczułam, gdzie się mieszczę a gdzie już nie


quid vesper ferat, incertum est

Offline

 

#18 2009-04-16 11:50:04

Michał

Latawiec

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 346
Punktów :   

Re: Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

Ze swojego doświadczenia powiem Wam, że musimy bardzo uważać. Ja dokładnie rok temu miałem spory problem...
Sytuacja wyglądała tak: skręcałem w prawo z Marmurowej w Brzezińską. Była niedziela, trochę aut już stało, objechałem je lewą stroną i zatrzymałem się przy tylnym błotniku pierwszego samochodu. Jako drugi stał gościu w nowej E klasie. Opuścił szybę i tekst: "Co się gnoju pchasz, nie możesz czekać jak inni!!!" Zignorowałem go. Kątem oka widzę jak jego maska się zbliża... Nagle bęc, omal się nie wyjebałem. Uderzył mnie kantem przedniego zderzaka i zdarł sobie lakier (jak się później okazało) Akurat trafił w kant mocowania tłumika w miejscu gdzie łączy się z kolektorem. Odjechałem sobie... Po miesiącu dostaję wezwanie na policję Gościu zapamiętał numer i zgłosił, że zarysowałem mu auto. Mój błąd polegał na tym, że powiedziałem policjantowi prawdę (gdybym powiedział, że mnie tam nie było i zdarzenie takie nie miało miejsca to pewnie nic by mi nie zrobili) Myślałem, że policjant będzie spoko a okazał się zwykłym ku*****!!! Nie uwierzył mi, stwierdził, że był świadek który to widział (a nie mógł tego widzieć bo ten wielki Mercedes zasłaniał reszcie aut widok) i dostałem 100 zł grzywny. Dlatego gdybyście mieli podobną sytuację to przestrzegam - stawiajcie swoje moto/auto na środku i czekajcie na policję. Swoją drogą POZDRAWIAM pana posterunkowego Krzysztofa H. i życzę aby miał podobną sytuację
Co do wypowiedzi Raja - zgodzę się, że trochę chyba się poprawia. Też zauważyłem, że częściej ustępują miejsca. Ale jednak ciągle imbecyle się zdarzają... A czasem lubię pogadać z takimi kretynami, powrzucać - gościu się szykuje żeby wysiąść a tu zielone i dzida


ZX10R 2007

Offline

 

#19 2009-04-16 13:13:58

 Raju

Moderator

4962210
Skąd: Łódź- Bałuty
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 1597
Punktów :   
WWW

Re: Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

jak ktoś w katamaranie zaczyna coś pieprzyć, to gaz do odciny i sobie nie pogada

Offline

 

#20 2009-04-16 14:16:40

Michał

Latawiec

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 346
Punktów :   

Re: Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

Zazwyczaj te osoby mają iloraz inteligencji odwrotnie proporcjonalny np do pojemności swojego autka nigdy nie rozumiałem o co im chodzi. To wybór każdego z nas - czy chce sobie stać w korkach czy szybko przemieszczać po mieście Jak ktoś nie ma odwagi aby jeździć skuterkiem lub moto to niech chociaż nie utrudnia innym!!


ZX10R 2007

Offline

 
reklama forum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Komornik Siechnice spa ciechocinek cennik dentysta dębe wielkie