MOTOCYKLE

Motocykle i jednoślady - Jedyne takie forum Bez Cenzury !!!<

Ogłoszenie

reklama forum

#21 2009-10-16 09:13:17

viktor

Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 1461
Punktów :   

Re: uchwyt GPS

JERY napisał:

viktor napisał:

gulekGSXR napisał:

Wiktorze jestem zainteresowany aby go obejrzeć jak się tylko nadarzy okazja
dzięki wielkie

a co do tego tematu to chyba został całkowicie usunięty<hmm..> bo go szukałem

spoko przy okazji pokaże Ci jak to wyglada



*to szkoda że ktoś lub coś usuwa takie temaciki bo jak widać byłyby pomocne i tak w góle z tym przenoszeniem po jakimś czasie wątków do działu "stare tematy" to jakieś moim zdaniem poronione ... przecież nikomu one nie przeszkadzja że są na swoim miejscu tylko ewentualnie sobie "śpią" ale zawsze łatwo mozna je odkopać ..a teraz jak chce sie cos oblukać to chu... wie gdzie tego szukać i to jeszcze nie jest sie pewnym czy na pewno sie to znajdzie
* info dla moderatorów którzy usuwaja "śpiące" tematy

Mial bys racje Viktor gdyby stare tematy byly wywalane w kosmos. Jesli " nieużywane " tematy sa przenoszone, to przynajmniej jest porządek. Przenoszenie ma jeszcze jeden cel. Gdy nikt za takim tematem nie teskni, to mozna go usunac na zawsze. Jesli jest odwrotnie, mozna go przywrocic. Glownym powodem takiego postepowania jest fakt, ze stare tematy (i rosnaca ich ilosc) z czasem zamulaja forum. Temat wielokrotnie walkowany na FM.

oki to jak takie przenoszenie pomaga w odmulaniu to jestem za ..... byleby nie wywalać ich w "kosmos" hehehehehe ....

pozdrowionka dla wszystkich odmulaczy

Offline

 

#22 2009-10-16 09:50:29

 Raju

Moderator

4962210
Skąd: Łódź- Bałuty
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 1597
Punktów :   
WWW

Re: uchwyt GPS

Jeżeli ktoś chce szukać czegoś w starych tematach albo w ogóle na forum to nie przeglądajcie po kolei wszystkich tematów tylko na górze wybierzcie opcje "szukaj" i wpiszcie w drugim okienku od góry (pierwsze jest od google) to czego szukacie. Ja wpisałem "GPS" i od razu wyskoczył temat Viktora + kilka podobnych

Offline

 

#23 2009-10-16 11:25:14

viktor

Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 1461
Punktów :   

Re: uchwyt GPS

Raju napisał:

Jeżeli ktoś chce szukać czegoś w starych tematach albo w ogóle na forum to nie przeglądajcie po kolei wszystkich tematów tylko na górze wybierzcie opcje "szukaj" i wpiszcie w drugim okienku od góry (pierwsze jest od google) to czego szukacie. Ja wpisałem "GPS" i od razu wyskoczył temat Viktora + kilka podobnych

Offline

 

#24 2009-10-16 12:39:50

JERY

Moderator

8798446
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 1236
Punktów :   10 

Re: uchwyt GPS

viktor napisał:

JERY napisał:

viktor napisał:


spoko przy okazji pokaże Ci jak to wyglada



*to szkoda że ktoś lub coś usuwa takie temaciki bo jak widać byłyby pomocne i tak w góle z tym przenoszeniem po jakimś czasie wątków do działu "stare tematy" to jakieś moim zdaniem poronione ... przecież nikomu one nie przeszkadzja że są na swoim miejscu tylko ewentualnie sobie "śpią" ale zawsze łatwo mozna je odkopać ..a teraz jak chce sie cos oblukać to chu... wie gdzie tego szukać i to jeszcze nie jest sie pewnym czy na pewno sie to znajdzie
* info dla moderatorów którzy usuwaja "śpiące" tematy

Mial bys racje Viktor gdyby stare tematy byly wywalane w kosmos. Jesli " nieużywane " tematy sa przenoszone, to przynajmniej jest porządek. Przenoszenie ma jeszcze jeden cel. Gdy nikt za takim tematem nie teskni, to mozna go usunac na zawsze. Jesli jest odwrotnie, mozna go przywrocic. Glownym powodem takiego postepowania jest fakt, ze stare tematy (i rosnaca ich ilosc) z czasem zamulaja forum. Temat wielokrotnie walkowany na FM.

oki to jak takie przenoszenie pomaga w odmulaniu to jestem za ..... byleby nie wywalać ich w "kosmos" hehehehehe ....

pozdrowionka dla wszystkich odmulaczy

Samo przenoszenie nie pomoze bo posty wciaz sa na forum. Stare tematy to przedsionek przed usunieciem na zawsze, zeby nie wywalic tematu, ktory bedzie sie jeszcze cieszyl zainteresowaniem.


http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg

Offline

 

#25 2009-10-16 16:49:44

sasza_r

Latawiec

Zarejestrowany: 2009-04-11
Posty: 476
Punktów :   37 

Re: uchwyt GPS

A ja myślę że tematy z których możemy się coś dowiedzieć nie powinny być nigdy usuwane i nawet powinny zostawać na swoim miejscu. Usuwajmy tematy w stylu "środa w maku 19.00" bo przecież wiadomo ze do takiego tematu nikt nigdy nie wróci.

Offline

 

#26 2009-10-16 17:17:47

 gulekGSXR

redaktor naczelny

4152099
Skąd: Łódź-Widzew
Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 1510
WWW

Re: uchwyt GPS

JERY a gdzie ja napisałem abys usuwał ten temat co ja powtórnie wrzuciłem
wystarczy posty przewalic do tego co był wcześniej<jesli macie takowa możliwość> nic wiecej
a później faktycznie usunąć zbędny temat założony przeze mnie

pozdro.

Jeśli chodzi o FM to szkoda o tym gadać


Suzuki GSXR 600 K2 --->  Honda CBR 600 RR 05r.

Offline

 
reklama forum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Komornik Siechnice spa ciechocinek cennik dentysta dębe wielkie