MOTOCYKLE

Motocykle i jednoślady - Jedyne takie forum Bez Cenzury !!!<

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

reklama forum

#1 2009-04-14 21:45:55

marzka

Latawiec

2447543
Skąd: Łódź-Bałuty
Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 237
Punktów :   

Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

Zdawać by się mogło, że prędkość, adrenalina...a tu?
Opasły 60letni puszkarz z lanosa zrugał mnie na skrzyżowniu. A za co mi się oberwało-jak myślicie?
Jak śmiałam go wyprzedzić i stanąć przed nim gdy on stoi pierwszy????? No, ja pier@#$ę Grzecznie zapytuję: "czy ja panu w czymś przeszkadzam, utrudniam?" na co on się pluta z za szyby,i wiecie co? Wtedy po raz pierwszy żałowałam, że nie jestem 100kg facetem. Ciekawe czy też by taką śmiałość miał do zaczepki...
Tak mi właśnie podniósł ciśnienie


quid vesper ferat, incertum est

Offline

 

#2 2009-04-14 21:52:56

Mnich

Latawiec

Skąd: Łódź-Widzew
Zarejestrowany: 2009-04-01
Posty: 137
Punktów :   

Re: Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

Marzka przerobiłęm taki temacik dzisiaj ale mnie zrugała blondyna po trzecim szlifie jaieś 55 na liczniku dokładnie ta sama kwestia z tym że ja jestem nieco wiekrzy a Pani nawciskała mi tyle błota że zaniemówiłem hahah no masakra co do cisnienia to włąśnie osiągneło punkt krytyczny
Nie mniej potoczyłem się w tempie dzdzownicy przez jedno skrzyzowanko i Pani dostała furrrrri myslę ze 1;1 co do cisnienia
Pozdro

Offline

 

#3 2009-04-14 22:16:20

Priest666

Latawiec

1665839
Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 123
Punktów :   

Re: Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

Puszcza się wtedy oczko... buziaka a'la Angelina Jolie ..uśmiecha się i obserwuje reakcję... No ale to wersja dla samiczek...
Faceci mogą od razu zacząć napierdalać ... żarcik.. (psikus taki ) Najlepiej ignorować.. i w duchu sobie myśleć.. że taki dziad i tak jest na wylocie... Homo sovieticus* jak to kiedyś było określane... typ, który po walce z komunizmem MUSI znaleźć sobie innego wroga przeciwko któremu będzie mógł stawiać opór itp.

* Określenie wzięte z sytuacji, które często były spotykane na terenie dawnego związku radzieckiego nawet kilkanaście lat po zakończeniu wojny... Ludzie żyjący w przekonaniu otoczenia przez wroga.. i oczekujący na starcie przy każdej nadarzającej się okazji... Okopani.. uzbrojeni.. i po prostu nie znający już żadnego innego sposobu na życie.

Taka dywagacja częściowo nie na temat... ale może kogoś zainteresuje

Najważniejsze to poluzować warkocz.. nie spinać pośladów.. i wyluzować... Świat jest przepełniony takimi debilami.. i jak byśmy mieli się przejmować każdym z nich..to nie starczyłoby nam nerwów.
Czill...
Pozdro...


"...the greatest pleasure of life.. is doing what people say you cannot do.... and doing it with the people that you love... "

Offline

 

#4 2009-04-14 23:11:57

Quki

Moderator

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 791

Re: Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

mam czasem takie zdarzenia, fakt sto kilo zostało przeze mnie juz przekroczone ale ja to zlewam
bardziej mnie wku...wia ja mi taki puszkaż zwłaszcza tarywiasz wyjedzie z pod porządkowanej lub z jakiegoś parkingu, i jak dojade do niego i pytam : stary co ty odpie...asz? a on na to trzeba było jechać wolniej Aż mnie korci żeby mu ?$%^&*

Dlatego to ciśnienie czasem skacze

Offline

 

#5 2009-04-14 23:33:55

 Seba

Administrator

3585067
Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 1768
Punktów :   17 
Strona: www.nagumie.pun.pl

Re: Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

goscie w beretach w uno na lewym pasie
przez takiego mialem wypadek

Offline

 

#6 2009-04-15 00:26:53

sopranovw

Moderator

6216421
Skąd: LDZ
Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 1738
Punktów :   10 

Re: Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

A co ja mam powiedzieć na każdym skrzyżowaniu mi trąbią  gdzie sie tym skuterkiem ( motorynką ) wpierdalam na pierwszego przed omege albo nie daj boże mesia (maxiskuter burgman 400) i potem słysze piłowanie katamarana a i tak przy następnym skrzyżowaniu musze na barana poczekać żeby spytać o co mu chodzi         i tylko BO JA MYŚLAŁEM ŻE TO 50-tka JEST 

Ostatnio edytowany przez sopranovw (2009-04-15 00:27:52)


Naprawa i regulacja GAŹNIKÓW samochodowych,   .....   

Offline

 

#7 2009-04-15 08:56:11

 Raju

Moderator

4962210
Skąd: Łódź- Bałuty
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 1597
Punktów :   
WWW

Re: Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

ja akurat ostatnio spotykam się z wyjątkową życzliwością ze strony kierowców. Prawie zawsze jestem przepuszczany między samochodami (moim zdaniem polepszyło się w tej kwestii chociaż zdarzają się ludzie którzy specjalnie zjeżdżają do środka pasa żeby nie przepuścić motocyklisty) i nie zauważyłem, żeby ktoś na mnie bluźnił z tego czy innego powodu. Niestety strasznie dużo ludzi w katamaranach nie zauważa motocykli w czasie ruchu i wjeżdżają na chama przed samo koło, to mnie irytuje strasznie, ale wtedy jak mi się nie spieszy, wyprzedzam samochód i jadę przed nim wolno...

Offline

 

#8 2009-04-15 09:35:13

ghostdooog

Latawiec

1238305
Skąd: Łódź-Widzew
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 343
Punktów :   

Re: Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

mi wczoraj kolo podniósł ciśnienie na wandurskiego jak mi zciął z lewego skrajnego przez trzy pasy na prawy i jeszcze skręcił w prawo. a to wszystko na odcinku dł.10 m (!!!!) drogi. dobrze że miałem 80-90 na zegarze bo dopiero wystartowałem ze świateł, no i przejebałem mu cały prawy bok przednim i tylnym podnóżkiem i jeszcze jak zobaczył że stanąłem to spierdolił kutafon, nawet się nie zatrzymał by sprawdzić co ze mną, nie mówiąc co z jego puchą...

Offline

 

#9 2009-04-15 09:45:56

 Raju

Moderator

4962210
Skąd: Łódź- Bałuty
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 1597
Punktów :   
WWW

Re: Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

lol. Dobrze, ze nic nie uszkodziłeś, bo wtedy ja bym go ścignął..

Offline

 

#10 2009-04-15 09:57:30

ghostdooog

Latawiec

1238305
Skąd: Łódź-Widzew
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 343
Punktów :   

Re: Co podnosi ciśnienie motocykliście/stce?

skrzywiłem seta, ale już jest zrobiony, a co do ścigania to zanim zawróciłem na 3 pasmówce pod prąd to wyjebał gościu w retkinie...

Offline

 
reklama forum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Komornik Siechnice spa ciechocinek cennik dentysta dębe wielkie