MOTOCYKLE

Motocykle i jednoślady - Jedyne takie forum Bez Cenzury !!!<

Ogłoszenie

reklama forum

  • Index
  •  » Stare tematy
  •  » MOTORFEST - Międzynarodowe Targi Motocyklowe w Łodzi !

#31 2010-10-18 23:03:49

 kydy

Latawiec

Skąd: Kanzas
Zarejestrowany: 2010-03-24
Posty: 184
Punktów :   

Re: MOTORFEST - Międzynarodowe Targi Motocyklowe w Łodzi !

maciek napisał:

kydy napisał:

TOMASH jak byś dał rade to wrzuć jakieś zdjęcia

zdjęcia też są na facebooku:D

chodziło mi o zdjęcia z niedzieli


Siema Goście

Offline

 

#32 2010-10-18 23:05:34

 kydy

Latawiec

Skąd: Kanzas
Zarejestrowany: 2010-03-24
Posty: 184
Punktów :   

Re: MOTORFEST - Międzynarodowe Targi Motocyklowe w Łodzi !

a facebok-a także nie posiadam


Siema Goście

Offline

 

#33 2010-10-18 23:30:45

 gulekGSXR

redaktor naczelny

4152099
Skąd: Łódź-Widzew
Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 1510
WWW

Re: MOTORFEST - Międzynarodowe Targi Motocyklowe w Łodzi !

KYDY opcja edytuj --posta ,jaki jest sens widzieć dwa posty pod sobą w ciągu minuty ?

pozdro.


Suzuki GSXR 600 K2 --->  Honda CBR 600 RR 05r.

Offline

 

#34 2010-10-18 23:48:32

sopranovw

Moderator

6216421
Skąd: LDZ
Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 1738
Punktów :   10 

Re: MOTORFEST - Międzynarodowe Targi Motocyklowe w Łodzi !

kydy napisał:

a facebok-a także nie posiadam

kolejny wróg szitu i siary
Gulek dzięki za czujność
poczekajmy spokojnie na te zajebiste foty


Naprawa i regulacja GAŹNIKÓW samochodowych,   .....   

Offline

 

#35 2010-10-19 20:28:57

TOMASH

Latawiec

Zarejestrowany: 2009-06-29
Posty: 111
Punktów :   

Re: MOTORFEST - Międzynarodowe Targi Motocyklowe w Łodzi !

Postaram się dzisiaj coś tutaj dla Was wrzucić. To samo się tyczy ostatnich terrorów żebyście też jak najbardziej mieli z tego jakąś pamiątke. Mam nadzieje, że nie macie do mnie żadnych pretensji, że Was tam ściągnąłem. Chciałbym zrobić małe sprostowanie. Dowiedziałem się o całej akcji jakieś 4 dni przed tym wszystkim wcześniej nie znałem tych organizatorów za to znałem osobę, która jeździła na tym dużym quadzie bo to mój znajomy. Mieliśmy jeździć na terenie TeleTaxi czyli myślałem, że miejscówka będzie jak najbardziej ok jakiś parking czy coś takiego. Okazało się, że było bez rewelacji jeżeli chodzi o miejsce. Potem przenieśliśmy się przed ogródki działkowe, gdzie byli normalni ludzie którzy zresztą potem wezwali straż miejską. Chciałem z Wami zrobić jakieś fajne zdjęcia jak palimy gume w kółko, a wy robicie jakiś okrąg wokół nas motocyklami jednak powstał chaos i przyznam, że przestałem o tym myśleć. Tak na prawdę ciężko się skupić na tym wszystkim żeby to miało ręcę i nogi skoro wszystko spada na jednego człowieka (czytaj na mnie). Skupiłem się bardziej na tym żeby coś pojeździć i totalnie wyleciała mi z głowy cała koncepcja nad którą myślałem dzień wcześniej. Dodatkowo rozglądałem się czy nie jedzie policja żeby nie wlepili nam dosyć konkretnych mandatów. Piwka dla Was mam i jutro postaram Wam się to podrzucić po pracy czyli po 18 (wtedy podjadę na minutę na Gabi bo śpieszę się do Zgierza - mam tam sprawę do załatwienia). Także proszę wszystkich którzy byli tego dnia od Was z forum na ustawcę żeby przyjechali to dostaną ode mnie browara. Jeden od Was napisał, że był do końca i nie widział żeby ktoś dawał piwo. My po waszym odjeździe byliśmy tam jeszcze dobre 1,5 godziny bo mój kolega driftował samochodem i nagrywaliśmy trochę ujęć do filmu. Szczerze ? Nie widziałem tam nikogo na motocyklu. Ostatnia osoba z moto która tam odjechała to Ja w busie - no chyba, że kogoś nie zauważyłem co też jest bardzo możliwe. Widziałem tam jednak tylko te osoby od nich z garażu którzy grzebali coś przy autach, to wszystko. Musicie wziąć pod uwagę, że to wszystko jeszcze raczkuje u Nas w mieście i dopiero się rozkręca także trzeba wziąć to wszystko z przymrużeniem oka. Ja mam dopiero 23 lata, czyli jestem tak na prawdę jeszcze szczyl ale staram się jakoś ogarniąć swoje życie tak żeby po pierwsze na wszystko starczyło mi czasu, a po drugie żebym miał za co realizować jakieś tam swoje marzenia. Nic mi z nieba nie spada, nikt mnie nie uczył jeździć, sam się uczyłem to samo się tyczy rozmawiania o jakiś pokazach, czy sponsoringu a aktualnie posiadam takich dwóch, a u jednego z nich pracuje... Tak na dobrą sprawę człowiek uczy się przez całe życie więc możecie mi wierzyć, że przy następnych tego typu akcjach dołożę wszelkich starań żeby było jak najlepiej dla WAS. Czasami dostajemy jakieś pieniądze z pokazów, ale przyznam Wam że tak na dobrą sprawę mam na to wyjebane. Dla mnie liczy się sama jazda bo sprawia mi to ogromną frajdę. Próbowałem w tym roku ogarnąć pokazy dla domów dziecka, nawet byłem na rozmowie w tej sprawie w jednej z placówek. Załatwiłem sponsoring, gościa z telewizji a babka która decydowała o tym czy to się odbędzie miała Mi i Mańkowi zapłacić 100zł powiedzieliśmy jej żeby lepiej dzieciakom za tą kasę zrobiła grilla/ognisko. Jednak nie wiedzieć czemu miała się odezwać i do tej pory słuch o niej zaginął, a ja za bardzo nie lubię się prosić. Dzwoniłem do niej kilka razy, rozmawiałem na żywo miała oddzwonić - nie oddzwoniła także olałem temat.

Znowu się rozpisałem hehe, mam nadzieje że nikogo tym nie zanudziłem

Offline

 

#36 2010-10-19 20:30:59

 gulekGSXR

redaktor naczelny

4152099
Skąd: Łódź-Widzew
Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 1510
WWW

Re: MOTORFEST - Międzynarodowe Targi Motocyklowe w Łodzi !

nie musisz raczej nic prostować !!! sądzę że ci co przybyli to po prostu chcieli ,nic więcej

widać że lubisz pisać dłuższe eseje ale piszesz z sensem więc nikt nie ma ci za złe,poza tym to forum bez cenzury

Ostatnio edytowany przez gulekGSXR (2010-10-19 20:35:52)


Suzuki GSXR 600 K2 --->  Honda CBR 600 RR 05r.

Offline

 

#37 2010-10-19 20:34:03

TOMASH

Latawiec

Zarejestrowany: 2009-06-29
Posty: 111
Punktów :   

Re: MOTORFEST - Międzynarodowe Targi Motocyklowe w Łodzi !

Rozumiem, jednak uważam że dobrze napisać co i jak żeby potem nie było jakiś dziwnych kwestii - wole unikać takich rzeczy Tymbardziej, że chciałbym z Wami jeszcze nie raz coś razem ogarniać dlatego nie chce żebyście następnym razem wyjebali na to jaja

Offline

 

#38 2010-10-19 21:18:59

sopranovw

Moderator

6216421
Skąd: LDZ
Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 1738
Punktów :   10 

Re: MOTORFEST - Międzynarodowe Targi Motocyklowe w Łodzi !

Tomasz ja byłem i widziałem   na tym parkingu to faktycznie asfalt był lipa
też uważam że nie bardzo musisz się tłumaczyć
jak ktoś kumaty to zrozumie co znaczy stawiać pierwsze kroki tudziesz robić coś pierwszy raz
następnym razem będzie lepiej i tyle


Naprawa i regulacja GAŹNIKÓW samochodowych,   .....   

Offline

 

#39 2010-10-19 21:24:37

sasza_r

Latawiec

Zarejestrowany: 2009-04-11
Posty: 476
Punktów :   37 

Re: MOTORFEST - Międzynarodowe Targi Motocyklowe w Łodzi !

A to dziwne Tomash co piszesz. Kiedyś (tamten sezon jak się nie mylę) dobra koleżanka prosiła mnie czy nie mógł bym załatwić z 5moto żeby polatali coś na gumie itp. przez parę minut, bo organizowała jakiś piknik motocyklowy. Kwota jaką usłyszałem powaliła mnie na kolana tak samo ją i uwierz mi nie było to sto złotych! No ale cóż Ciebie się o to nie spytałem i może to był mój błąd. Ciekawe czy to wszystko naprawdę jest tak kolorowe jak piszesz??
Ja jestem początkujący w stuncie i jeszcze nic nie potrafię, a jedynymi osobami które posłużyły jakąś radą to madpaweł i szyna a przecież grupa stunterów nie jest taka mała. Latacie sobie gdzieś tam na swoich miejscówkach tylko dla wtajemniczonych a początkujący nie ma jak się czegoś nauczyć bo jest dyskwalifikowany. Przykład: Ślub Wiktora w kościele na zgierskiej. jechaliśmy wszyscy razem, spaliłem kapcia trochę tak jak umiałem i na gumę też może na 2cm ale postawiłem, pojechaliśmy na plac wolności zrobiliśmy tz zrobiliście trochę zamieszania bałaganu heheh bardzo fajnie było a potem nagle znikliście??!! Nie mówiąc nic nie przejmując sie. Taką jesteśmy grupą?? Czy to jedna wielka ściema pod jakieś reklamówki i filmiki??
Tylko nie odbierz tego źle czy jakoś że mam coś do Ciebie bo Cię nie znam więc nie mogę mieć zdania. Ja tylko kieruję pytanie raz jesteśmy grupą a raz nie?? O co w tym chodzi??

Offline

 

#40 2010-10-19 21:43:09

 gulekGSXR

redaktor naczelny

4152099
Skąd: Łódź-Widzew
Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 1510
WWW

Re: MOTORFEST - Międzynarodowe Targi Motocyklowe w Łodzi !

sasza bo większość na tym forum to tzw. Preclownia w slangu stuntu i zróżniocowania będą <jeśli się mylę to mnie poprawcie>

Problem jest chyba jeden że MY się od nikogo nie odwracamy !!! czego nie można powiedzieć o stunterach ,którzy tylko między sobą coś kombinują ,nie mówię że w Łodzi jest najlepszy przykład ale chyba widać to gołym okiem .


Suzuki GSXR 600 K2 --->  Honda CBR 600 RR 05r.

Offline

 
  • Index
  •  » Stare tematy
  •  » MOTORFEST - Międzynarodowe Targi Motocyklowe w Łodzi !
reklama forum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Katalog SEO Przeprowadzki Warszawa restauracje Ciechocinek Komornik Praga