MOTOCYKLE

Motocykle i jednoślady - Jedyne takie forum Bez Cenzury !!!<

Ogłoszenie

reklama forum

#11 2009-09-29 20:45:59

endriu

Latawiec

5563045
Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 2009-07-04
Posty: 63
Punktów :   
Strona: www.exb.com.pl

Re: Kolejny wypadek

http://www.epiotrkow.pl/news/19letni-mo … -zyje,2928

panowie, byłem na miejscu i może wyjaśnie jak to się stało.

Ci którzy byli kiedykolwiek na Żłobnicy wiedzą jakiej szerokości jest asfalt, w tym akurat miejscu po 2 pasy w każdą ze stron. Było to skrzyżowanie jak leci się od kleszczowa, przelatuje przez rondo i leci na Żłobnice, po jakichs 2 kilometrach jest właśnie to jebane miejsce. Koleś *raczej stał i gadał przez szczekaczke aby się upewnic czy napewno tutaj ma skręcić * to akurat nie potwierdzone (tachograf pokazał 20 km/h czyli raczej stał i ruszył...) na prawym pasie... z którego skrecił w lewo (podobno w pewnych okolicznościach kierujący cieżarówkami mogą wykonać taki manewr). W zeznaniach nawet potwierdził że widział jak za nim jadą... i skręcił... kurwa, ciężko się to pisze.
Chłopaki wcale nie mieli kosmicznej prędkości, z tego co wiem od tej trzeciej osoby która zdążyła wyhamować to było około 130-140 km/h, nawet po motocyklach nie widać zbytnich zniszczen, widziałem o wiele gorsze z których ludzie wychodzili bez szwanku.
Po prostu koleś im skręcił przed nosem a oni lecieli za nim, Sp. Łukasz, chciał jeszcze wyhamować ale moto się położyło i uderzyło miedzy kabine a naczepe, w jakiś dyszel, Łukasz ciałem uderzył bezpośrednio w cysternę, które miejsce nie wiem, to teraz nie istotne.  Chłopak na czarnej 636 z Pabianic, poleciał prawą stroną i zahaczył o krawężnik, złamana ręka, cały czas był przytomny, czekali na karetke 20 min, poźniej reanimacja 40 min. NIESTETY, nie udało się Dobo uratować.
Psy stały i nawet palcem nie ruszyły aby udzielić pierwszej pomocy, gdzie Robi dzwonił po szpitalach i pytał jak ma postępować w tym momencie, żenada.

Tak od siebie dodam że w tym miejscu czy samochodem, czy motocyklem mniej niż te 120 nie leci nikt, takie uroki asfaltu w tamtych rejonach. Nikt z nas tam latających nie jechał by inaczej ew. szybciej i nie jesteśmy jakimiś bezmyślnymi małolatami ale to już moje nic nie znaczące dywagacje.
To mogło tam spotkać każdego z nas...
Teraz pozostało tylko czwartkowe odprowadzenie go w jego ostatniej drodze.

Offline

 

#12 2009-09-29 20:58:50

 gulekGSXR

redaktor naczelny

4152099
Skąd: Łódź-Widzew
Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 1510
WWW

Re: Kolejny wypadek

żal to czytać !!!!!! że kolejni nie doczekali się końca sezonu,fakt po części jest to nasza wina!  ale wśród puszek panuje <kurza>ślepota ,już nie mówiąc o złej ocenie odległości miedzy samochodem a moto
pozdrawiam

ps.. zapalę święczkę !!!!! [*][*][*]


Suzuki GSXR 600 K2 --->  Honda CBR 600 RR 05r.

Offline

 

#13 2009-09-29 21:13:21

maciek

Moderator

5879355
Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 1720
Punktów :   
Strona: Nie yemy Yemów, bigos FOREVER!

Re: Kolejny wypadek

zawsze mozna popierdolic dalej głupot; przeciez mogli jechac 60km/h nic by sie nie stało heh...

Offline

 

#14 2009-09-29 21:17:43

Blady_Jacek

Latawiec

Skąd: Koszalin / Ldz
Zarejestrowany: 2009-05-25
Posty: 466
Punktów :   

Re: Kolejny wypadek

Sebastian no tym postem zaprzeczyles swoj pierwszy post wiec juz nie kumam jakie masz zdanie


co do mocy i przyspieszenia do 60km/h mysle ze nie ma ogromnej roznicy miedzy hornetem 600 a 1000rr , takze po co przepłacac


1000cc na pierwszy motocykl ?               Tak, wiem, jesteś ogarnięty, rozsądny i w ogóle. Ja też kiedyś, oglądając „Króla Lwa" myślałem, że Mufasa nie umrze...

http://img21.imageshack.us/img21/8893/plomien.gif
600rr -> daytona 675 -> 1000rr -> 1000 k8 -> f4i pies

Offline

 

#15 2009-09-29 21:30:15

Sebastian

Latawiec

Zarejestrowany: 2009-04-09
Posty: 230
Punktów :   

Re: Kolejny wypadek

Maciek prawda jest taka ze jakby jechali 60 to nic by sie nie stalo ale tak jak napisal Endriu faktycznie sa tam warunki do zapierdzielania poza tym kto by sie spodziewal ze koles skreci w lewo z prawego pasa. Nie ma co rozkminiac, stala sie tragedia i prawde mowiac ... jechalem tamtedy w niedziele po zakonczeniu sezonu, jechalismy tamtymi winklami i stanelismy przy grupie motocyklistow z Belchatowa i Pabianic, czesc z nich na pustej drodze cwiczyla kapcia inni kolanko na zakrecie ... jak sobie pomysle ze w tej okolicy ktos zginal i to niewykluczone ze nawet z tej grupy to az sciska w gardle.

A moje wywody i pierdolenie maja na celu to zeby niektorzy uswiadomili sobie co sie dzieje na drodze i ze kierowcom nie mozna ufac ale przestaje juz bo to ccze pierdolenie i widze ze koledzy juz mnie probuja zgasic zamiast sie zastanowic.

Jacek wsiadz na Horneta 600 i dodaj gazu przy 40kmh na trojce, potem wsiadz na 900 i zrob to samo bedziesz wiedzial o co mi chodzi ... jadac skyzowaniem widzac auto wjezdzajace w Twoj bok, 900 dodajesz gazu i uciekasz podczas gdy 600 dopiero zaczyna sie zbierac

Offline

 

#16 2009-09-29 21:40:48

maciek

Moderator

5879355
Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 1720
Punktów :   
Strona: Nie yemy Yemów, bigos FOREVER!

Re: Kolejny wypadek

hahaha ;D ja juz sie nie wypowiadam żeby nie była ta rozmowa jest taka na luzie, zeby nikt nie czul sie obrazony czy coś ;p

sam wiem co to znaczy jak kierowcy nie patrzą w lusterka, wiem z autopsji... ;]  i ja jechałem 80kmh, nie jak normalnie min 160, takze nie mozna pierdolic ze przy 60kmh nic ci sie nie stane, kazdy czlowiek ma z góry cos przypisane i chuj. Tak na prawde moze jakbym jechał ze 160 to gosciu nawet by nie pomyslal ze chce zmienic pas, poprostu przeleciał bym jeszcze przed nim, i pewnie dzisiaj bym stał z browarem czyszczac motocykl... ;]

Offline

 

#17 2009-09-29 21:50:33

Sebastian

Latawiec

Zarejestrowany: 2009-04-09
Posty: 230
Punktów :   

Re: Kolejny wypadek

Maciek i cale Twoje szczescie ze jechales tylko 80 ... ja sie nie czuje obrazony czy cos bo znamy sie osobiscie i sam wiesz jakie mam zdanie tak samo ja znam Twoje czy Jacka. Mysle ze nie ma co tutaj edukowac na sile i tak kazdy bedzie jezdzil jak bedzie chcial. Ja kiedys przeginalem, potem uzbieralo mi sie troche punktow i musialem sie nauczyc jezdzic powoli i czasem sobie mysle ze te punkty jednak mi sie "przydaly"

Offline

 

#18 2009-09-29 21:50:42

sasza_r

Latawiec

Zarejestrowany: 2009-04-11
Posty: 476
Punktów :   37 

Re: Kolejny wypadek

A ja się zastanawiam czemu nikt nie pomyśli  ze moze jak by jechali z 250km/h to by zdążyli przed tirem i by się im nic nie stało. Poza tym bardzo szkoda mi chłopaków i aż mi się łezka zakręciła jak czytałem to co Endriu napisal, zwłaszcza że z Jerym i Mirasem czesto tam bywalismy na tych zakrętach i całkiem możliwe ze znalismy ich osobiście.

Offline

 

#19 2009-09-29 22:05:24

Blady_Jacek

Latawiec

Skąd: Koszalin / Ldz
Zarejestrowany: 2009-05-25
Posty: 466
Punktów :   

Re: Kolejny wypadek

tak naprawde nigdy nie dojdzie sie przy wypadkach do jakiejs "ogolnej" racji  bo zdarzen ktore wydarza sie na drodze ejst zbyt wiele "jechal za szybko" , "nie widzial w lusterku" , "zajechal mu droge"
tego są setki dlatego jak dla mnie nie ma o czym gadac , stalo sie i juz i trzeba wyciagac wnioski i latac dalej
i tak dobrze wiemy ze nikt z dnia na dzien nie przestanie zapierdalac bo ktos mial kiedys gdzies wypadek itd , tak naprawde wyciagamy wnioski po tym jak sami w cos przywalimy albo ktos kto jechal obok nas itd.
wiec racja Seba ze to czcze gadanie bo nigdy nie dojdziemy do porozumienia, co czlowiek to opinia i styl jazdy oraz wpojone normy spoleczne,mentalnosc itd
jak ktos ma pecha to i w dupie palec złamie.
mozna jechac 100 km/h wywalic w auto i przezyc a mozna sie zeszlifowac przy 40km/h i wpasc pod kola ciezarowki ...

jasne szkoda chlopakow bo to jedni z nas , ale przeciez nie przestaniemy jezdzic a zycia im gadaniem nie wrocimy.

Ostatnio edytowany przez Blady_Jacek (2009-09-29 22:06:29)


1000cc na pierwszy motocykl ?               Tak, wiem, jesteś ogarnięty, rozsądny i w ogóle. Ja też kiedyś, oglądając „Króla Lwa" myślałem, że Mufasa nie umrze...

http://img21.imageshack.us/img21/8893/plomien.gif
600rr -> daytona 675 -> 1000rr -> 1000 k8 -> f4i pies

Offline

 

#20 2009-09-29 22:29:09

maciek

Moderator

5879355
Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 1720
Punktów :   
Strona: Nie yemy Yemów, bigos FOREVER!

Re: Kolejny wypadek

ja nie ukrywam jak bede jezdzil od przyszlego sezonu to juz troche wolniej na pewno, a w grupie oczywiscie z tyłu.
Ja sie swoje nalatałem, tak powiem ;D ale jakbym mial nozke sprawną jak przed wypadkiem to pomyslalbym na pewno o psie ;p a tak na razie nie moge o tym myslec bo maly upadek na noge to po chuju strasznioe by bylo ;/

Offline

 
reklama forum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
id news hvavereest zawór do zmywarki wrocław