MOTOCYKLE

Motocykle i jednoślady - Jedyne takie forum Bez Cenzury !!!<

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

reklama forum

#31 2009-05-11 22:30:25

Wojt@s

Latawiec

5396190
Skąd: Łódź - Chojny
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 508
Punktów :   
WWW

Re: Chwale sie...

Panowie na luz trochę albo na tor;)


Gsx-r 1.3
0 792 735 362
http://img77.imageshack.us/img77/2126/kotekdq9.jpg

Offline

 

#32 2009-05-11 22:39:33

 gulekGSXR

redaktor naczelny

4152099
Skąd: Łódź-Widzew
Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 1510
WWW

Re: Chwale sie...

może sedno sprawy jest w ttym że Paweł ostro wali po obr. w swojej F4
mnie też się wydawało że V-ka ostro ciągnie od dołu i nie ma czkawki poźniejszej w końcu to lytr
VTR-ką RAJA nie latałem więc może dosadnego porównania nie mam!!!
ale żeby F4 byla lepsza od Fazera 1000 lub od gixxa 600 to pierwsze słyszę!! mam kumpli co maja F4 i mowia że brakuje pod koniec jej dalej ciągu

pozdro

ps. nie pozostaje nic innego jak prosta i długa i nie ma co sie kłócić


Suzuki GSXR 600 K2 --->  Honda CBR 600 RR 05r.

Offline

 

#33 2009-05-11 22:53:55

JERY

Moderator

8798446
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 1236
Punktów :   10 

Re: Chwale sie...

Kolega chyba tez jezdzi VTRka i poczol sie urazony Albo faktem, ze zapomnialem zapytac czy moge miec swoje zdanie Masz moze klego dotep do VTRki? Jesli tak to proponuje maly test na Dellu. Porownanie twojej VTRki z cebra Pawla. 4 bieg i 5000 obr. Dystans do ugadania.  Stawiam na cebre Pawla Chetnie bym postawil na przeciw swojego Fazera ale niestety juz nie jestem jego wlascicielem. Postawil bym nawet na niego okragla sumke

P.S.

Raju, mam nadzieje, ze Ty nie czujesz sie urazony?


http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg

Offline

 

#34 2009-05-11 22:59:52

JERY

Moderator

8798446
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 1236
Punktów :   10 

Re: Chwale sie...

gulekGSXR napisał:

może sedno sprawy jest w ttym że Paweł ostro wali po obr. w swojej F4
mnie też się wydawało że V-ka ostro ciągnie od dołu i nie ma czkawki poźniejszej w końcu to lytr
VTR-ką RAJA nie latałem więc może dosadnego porównania nie mam!!!
ale żeby F4 byla lepsza od Fazera 1000 lub od gixxa 600 to pierwsze słyszę!! mam kumpli co maja F4 i mowia że brakuje pod koniec jej dalej ciągu

pozdro

ps. nie pozostaje nic innego jak prosta i długa i nie ma co sie kłócić

Gulek. Przesiadlem sie z jednego sprzeta na drugi z dnia na dzien. W niedziele jechalismy autostrada wracajac z nowej stunt miejscowki. Moje odczucia sa takie jakie sa. Fazer ciagnie rowno od 4 tys a przy 6 dostaje porzadnego kopa. Kop w VTRce zaczyna sie podobnie przy 4 tys, ale pozniej nie przyspiesza tak dynamicznie jak Fazer. Fazer chcial wyjechac spod tylka. Na VTRce tego nie poczulem poza 2-3 biegiem. Im wyzszy bieg, tym roznica w przyspieszaniu wieksza.


http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg

Offline

 

#35 2009-05-11 23:01:44

 Raju

Moderator

4962210
Skąd: Łódź- Bałuty
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 1597
Punktów :   
WWW

Re: Chwale sie...

Mi osobiście VTR'ka bardzo przypadła do gustu. Nie miałem wcześniej żadnej rzędówki (czasami przejechałem się szpejem kumpla ale nic na dłużnej). Być może jakbym miał taką przesiadkę jak Jery też bym narzekał.  Ja rzadko kręcę powyżej 8 tyś. obrotów. Jery jak dłużnej pojeździsz vtr'ką to się przyzwyczaisz do charakterystyki V'ki


Piotrek CBR napisał:

Ale za to tam gdzie rzędówka nie ma nic v'ka ma wiele, zwłaszcza przy wyjściu z zakrętu.

Właśnie o to mi chodziło. Jak jeździliśmy po winklach z Viktorem, Jerym i Gulkiem to właśnie trzymałem sobie w zakręcie silnik na ok. 4 tyś obrotów a przy wyjściu już był ogień Jak będzie już film z Bieszczad to będzie widać

Ale panowie bez ciśnień. Po to robią różne sprzęty żeby każdy mógł podpasować do siebie. Jeden lubi rzędówki inny V'ki Mnie tylko chodziło o opinię kogoś kto jeździł wcześniej innym sprzętem, a teraz na vtr'ce i jakie są jego odczucia

Offline

 

#36 2009-05-11 23:05:31

JERY

Moderator

8798446
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 1236
Punktów :   10 

Re: Chwale sie...

Raju napisał:

Mi osobiście VTR'ka bardzo przypadła do gustu. Nie miałem wcześniej żadnej rzędówki (czasami przejechałem się szpejem kumpla ale nic na dłużnej). Być może jakbym miał taką przesiadkę jak Jery też bym narzekał.  Ja rzadko kręcę powyżej 8 tyś. obrotów. Jery jak dłużnej pojeździsz vtr'ką to się przyzwyczaisz do charakterystyki V'ki


Piotrek CBR napisał:

Ale za to tam gdzie rzędówka nie ma nic v'ka ma wiele, zwłaszcza przy wyjściu z zakrętu.

Właśnie o to mi chodziło. Jak jeździliśmy po winklach z Viktorem, Jerym i Gulkiem to właśnie trzymałem sobie w zakręcie silnik na ok. 4 tyś obrotów a przy wyjściu już był ogień Jak będzie już film z Bieszczad to będzie widać

Ale panowie bez ciśnień. Po to robią różne sprzęty żeby każdy mógł podpasować do siebie. Jeden lubi rzędówki inny V'ki Mnie tylko chodziło o opinię kogoś kto jeździł wcześniej innym sprzętem, a teraz na vtr'ce i jakie są jego odczucia

Brawo Raju


http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg

Offline

 

#37 2009-05-11 23:07:42

 Raju

Moderator

4962210
Skąd: Łódź- Bałuty
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 1597
Punktów :   
WWW

Re: Chwale sie...

JERY napisał:

Kolega chyba tez jezdzi VTRka i poczol sie urazony Albo faktem, ze zapomnialem zapytac czy moge miec swoje zdanie Masz moze klego dotep do VTRki? Jesli tak to proponuje maly test na Dellu. Porownanie twojej VTRki z cebra Pawla. 4 bieg i 5000 obr. Dystans do ugadania.  Stawiam na cebre Pawla Chetnie bym postawil na przeciw swojego Fazera ale niestety juz nie jestem jego wlascicielem. Postawil bym nawet na niego okragla sumke

P.S.

Raju, mam nadzieje, ze Ty nie czujesz sie urazony?

No co ty ja urażony? tak jak napisałem powyżej każdy ma inne upodobania, a ja sam mam za mało doświadczenia żeby dyskutować który sprzęt jest lepszy, dlatego zapytałem Rozmawiałem z jednym gościem z politechniki który podobno pomaga serwisować motocykle na wyścigach w Poznaniu. Bardzo podoba mu się VTR'ka, ma zamiar taką kupić, ale sam przyznał, że w porównaniu z innymi sprzętami na torze wyniki ma średnie.
Nie ścigam się na torze, a motocykl ma dawać mi przyjemność z jazdy. Jak na razie wszystko ok. Pewnie jak pojeżdżę 1 lub 2 sezony może zacząć brakować mi mocy bo to niby "tylko" 110KM ale jak na razie jest git

Offline

 

#38 2009-05-12 06:45:25

ghostdooog

Latawiec

1238305
Skąd: Łódź-Widzew
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 343
Punktów :   

Re: Chwale sie...

Piotrek CBR napisał:

Na dziurawych drogach wydaje mi sie że Paweł ma racje, gdyz twarde zawieszenie nie nadąza wybierac dziur poprostu jak sa duze nierówności koło może się oderwac od asfaltu, a co do ruszania z 6stki to spróbuj może najpierw Jery ruszyc rzędówką, życzę powodzenia poprostu nie jesteś nauczony jeździc vką i tyle.

oczywiście Piotruś, że miękkie zawieszenie lepiej wybiera dziury, a co za tym idzie jest większy komfort jazdy, ale ja miałem na myśli jazdę po "normalnych równych" drogach i nie tylko na prostej do odcinki... wtedy twarda zawiecha spisuje się znacznie lepiej, a przy dohamowaniu nie lecisz na pysk do przodu (nie ma takiego nurka) i moto się słucha kierownika, a nie na odwrót... jak to powiedział znajomy "motor to debil i nic na to nie poradzisz, ale to ty tym debilem kierujesz i ma cię słuchać..."

Offline

 

#39 2009-05-12 16:58:29

 romek

Latawiec

7147365
Call me!
Skąd: kanzas
Zarejestrowany: 2009-03-28
Posty: 476
Punktów :   15 

Re: Chwale sie...

po co ta kłótnia jery opisał swoje spostrzeżenia,ma takie a nie inne ja tak jak gulek zawsze myślałem że v-ki mają dobry dół.
Ale i tak wiem że CBR-ki a w szczególności F4-sporty są najlepsze i już (przynajmniej dopóki nie zmienię na innego szpeja )

Ostatnio edytowany przez romek (2009-05-12 16:58:45)

Offline

 

#40 2009-05-12 18:45:53

JERY

Moderator

8798446
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 1236
Punktów :   10 

Re: Chwale sie...

Dokladnie Romek. To sa moje spostrzezenia i nikt nie musi sie z nimi zgadzac. Poza tym nigdzie nie napisalem, ze VTRka nie ciagnie z dolu. Napisalem tylko, ze poza mocniejszym dolem od rzedowki, nie oferuje nic wiecej. Jesli chodzi o kulture pracy, elastycznosc i osiagi VTRka nie ma startu do kilo Fazera. Takie jest moje zdanie. Nigdzie nie napislaem tez ze VTRka jest nic nie warta. Uwazam tez, ze Piotrek przesadzil sugerujac, ze rzedowka nie ma sily wyjechac z zakretu w przeciwienstwie do Vki. Chcialbym pojezdzic jakims mocnym Dukatem, zeby wyrobic sobie opinie do konca, ale na dzien dzisiejszy tak to widze.

Jak tylko zostanie wymieniony aku w salonowym Fazerze to chetnie sie z toba ustawie Raju to male porownanie . Z startu zatrzymanego, od 60 do 120 itp. Oczywiscie bez cisnien. Tak w celach porownawczych


http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg

Offline

 
reklama forum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
id news hvavereest zawór do zmywarki wrocław